O firmie

  Początki naszej działalności   datują się na rok 1990. Nasza firma powstała oparciu zarówno o wiedzę techniczną i technologiczną jak i praktykę zdobytą w dużym zakładzie produkującym galanterię metalową ( Zakłady Wyrobów Galanteryjnych Wagmet). Od początku zajmowaliśmy się wytwarzaniem dodatków do wyrobów odzieżowych, kaletniczych i rymarskich. W roku 1995 uruchomiliśmy trzy linie technologiczne do odlewania metali kolorowych (ZnAl, Al). Pozwoliło to na rozszerzenie naszego asortymentu. Zaczęliśmy produkowanie wyrobów biżuteryjnych, gadżetów reklamowych, medali, dewocjonaliów i odlewów technicznych. Od tego też roku funkcjonujemy pod nazwą Firma Wielobranżowa „Q’Ann”. Naszą dewizą jest dbałość o wysoką jakość wyrobów i zadowolenie naszych odbiorców.

 

 

  W naszej ofercie mamy między innymi: * klamry sprzączki *guziki * dodatki do kostiumów  kąpielowych *ozdoby firmowe z logo * medale * ozdoby biżuteryjne * całą gamę dodatków niezbędnych dla producentów odzieży.

  Realizujemy indywidualne, specjalne  zamówienia według projektu dostarczonego przez klienta lub od podstaw.  Świadczymy również usługi odlewnicze i wykonujemy formy silikonowe do odlewania.

 Nasze wyroby pokrywamy galwaniczne zgodnie z życzeniami klienta.